MEIST

Mina olen Kristel

ema, abikaasa, HELKIMA asutaja, maailmaparandaja

Mõnikord on nii, et kui julged millestki unistada, võib juhtuda, et unistus saab teoks! Juba mõnda aega on mul olnud soov ise midagi ära teha, senisest hoopis midagi muud. Nagu sellisel puhul ikka, võtab hea ideeni jõudmine omakorda kõvasti aega, nii ka minul. Aga umbes 3 aastat tagasi ühe toreda jutuajamise käigus kuulsin helkurkangast. See tundus nii põnev ning selle kohta lähemalt infot otsides sattusin täiesti uude maailma – ja nii läkski pirnike põlema – sealt edasi oli ainult üks küsimus – kuidas oma ideid realiseerida? Veelgi  enam tiivustas asjaolu, et Eestis ei ole see nišš väga põhjalikult veel kanda kinnitanud.

Kuivõrd ma tegelikult ei ole varasemalt ettevõtlusega kunagi kokku puutunud, siis teekond tänaseni on olnud uudne, põnev, kiire, pingeline, aeganõudev, üllatav, avastusterohke. Olen selle ajaga leidnud sobivad helkurkangatootjad Aasiast, kelle toodang on imeline. Teen koostööd Semidor OÜ-ga Tartus – sealsed õmblejad on oma ala professionaalid! Ja ehkki tootevalik on veel hetkel tagasihoidlik, luban, et ideedepagas on suur!

Kõige õnnelikum aga oma ettevõtmise osas olen selle üle, et helkurkangast tooted on pimedal ajal tõepoolest üliefektsed, tehes kandja sõidukijuhile veelgi nähtavamaks – ikka selleks, et me kõik ilusti koju jõuaks ja selleks, et maailm oleks parem paik!

Shopping Cart
Scroll to Top