ESIMENE MESSIKOGEMUS

Märtsi teisel nädalavahetusel osalesime HELKIMA toodetega esmakordselt ILU messil Tartus. See oli meie jaoks põnev ja meeldejääv kogemus! Me tahaksime südamest tänada kõiki külastajaid, kes messil käisid ja meie helkurkangast tooteid uudistasid. Sellisel üritusel osalemine oli meie jaoks uus väljakutse ning vastuvõtt oli üle ootuste soe ja positiivne.

 

 

 Suunasime inimeste tähelepanu turvalisuse tõstmisele pimedal ajal jalutades ja igapäevaelus üldiselt. Meie eesmärk oli jagada teadmisi erinevate helkurkangast toodete kasutamisest, näiteks helkurjopede kandmisest, aitamaks suurendada jalakäijate ja ratturite nähtavust liikluses. Samuti näitasime messil, kuidas helkurkangas pimedal ajal töötab ning suur rõõm oli näha-kuulda inimestelt siirast üllatust, kui nad nägid meie helkurriideid sõidukijuhi vaatenurgast.

 

 

Veendusime, et inimeste soov turvalisemalt liigelda on suur ning nad otsivad selleks erinevaid võimalusi. See kinnitab meile, et oleme õigel teel ja meie tooted on tõesti olulised turvalisuse tagamisel.

 

 

Eriline tänu kõigile, kes meie toodete kohta küsimusi esitasid ja meiega vestlesid. See on meie jaoks väga väärtuslik info ja pakub meile palju inspiratsiooni. Võtame kogu tagasiside ja ettepanekud kindlasti arvesse. Meie eesmärk on tagada turvalisem liiklemine ning me oleme õnnelikud, et saame selleks omapoolse panuse anda.

HELKIMA esimene messikogemus Tartu Ilumessil
Shopping Cart
Scroll to Top